Partneriai

KTU
ADVOKATŲ KONTORA

UAB «PROMFACTOR BALTIC»

UAB „Promfactor Baltic“ – jauna, dinamiškai besivystanti Lietuvos kompanija, kuri specializuojasi žemos įtampos elektrotechninių gaminių gamyboje. Įmonė buvo įsteigta 2011 metais pačiame Europos centre, pramoniniame Šiaulių mieste. UAB „Promfactor Baltic“ gamina ir realizuoja šią „PF“ prekinio ženklo žemos įtampos elektrotechninę įrangą:

• Trijų serijų (ECO, STANDART, EVO) modulinės technikos įranga (montuojama ant DIN bėgelių) nuo 1A iki 125A;

• stacionarūs pramoniniai automatiniai jungikliai nuo 10A iki 1250A;

• magnetiniai paleidikliai nuo 6A iki 1000A;

• šiluminės relės; • galinės padėties išjungikliai;

• mygtukiniai jungikliai.

UAB „Promfactor Baltic“, turinti didelius gamybinius pajėgumus, užtikrina kontrolinių-einamųjų produkcijos bandymų atlikimą ir europinių standartų bei normų atitikimą.

Įmonė turi įvairią testavimo ir technologinę įrangą, kurios dėka pasiekiama aukšta produkcijos kokybė elektrotechnikos srityje ir kuri užtikrina jos patikimumą bei ilgaamžiškumą. Visas gamybinis fondas yra sertifikuotas.

Bendromis įmonės darbuotojų pastangomis skiriamas ypatingas dėmesys pagamintos produkcijos kokybei ir kiekvieno gaminio ilgaamžiškumui. Šiuolaikiškas ir lankstus požiūris į gamybos ir prekybos procesų valdymą leidžia mūsų specialistams plėsti rinką ir užtikrinti paruoštos produkcijos tiekimą mūsų partneriams ir pirkėjams. Tai stimuliuoja mus tobulinti savo produkciją ir plėsti jos asortimentą.

2013 metais Lietuvos nacionaliniame konkurse UAB „Promfactor Baltic“ kaip vienas iš geriausių Lietuvos gamintojų buvo apdovanotas sidabriniu medaliu už modulinius automatinius jungiklius Standart serijos nuo 1 iki 63A.

Mes esame pasiruošę kurti ir vystyti draugiškus verslo santykius su mūsų produkcijos vartotojais.

UAB „Promfactor Baltic“ vertina pasitikėjimą mūsų įmone ir siekia pateikti stabilią produkcijos kokybę ir palankiausias bendradarbiavimo sąlygas.

Mes visada džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo partneriams ir draugams tapti vienos komandos nariais ir prisijungti prie tų vartotojų skaičiaus, kurie jau rado ir sėkmingai naudoja kokybišką, patikimą ir šiuolaikišką elektrotechninę PF prekinio ženklo produkciją.

Kviečiame Jus bendradarbiauti!

UAB „Promfactor Baltic“

Metalistų g. 8 Šiauliai

Tel.: 8 41 200618;

faks.: 8 41 200615

Mob.: 865061629

Susijusi reklama

img
img

Reklama

img
img
img
img